Warszawa
blisko

Strona główna / Wszystkie banki Warszawo / Toyota Bank Polska SA

W Warszawie działają 2 oddziału banku Toyota Bank Polska SA. Tu możesz otworzyć wkład, dokonać płatności, wypłacić gotówkę, uzyskać kredyt lub kartę kredytową tak samo jest i w innych bankach w Warszawie. Porównaj warunki kredytów banku Toyota Bank Polska SA z innymi bankami na stronię internetowej https://100bankov.pl.

Информация о банке

Информация о банке:

Toyota Bank Polska S.A. (TBPSA) – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie, prowadzący działalność na polskim rynku od 2000 roku.

 

Historia działalności

 

 

Oferta banku skupia się głównie na wspieraniu finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi banku skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

 

W 2007 roku Toyota Bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Dotychczasowa oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez Internet, telefon i SMS.

Bank nigdy nie oferował rachunków walutowych, nie obsługuje płatności w walutach innych niż PLN. Sprzedaż i obsługa produktów jest realizowana wyłącznie poprzez kanały zdalne, gdyż Bank nie posiada sieci placówek stacjonarnych. Obsługa gotówkowa klientów jest realizowana we współpracującym z Toyota Bankiem oddziale Banku Handlowego w Warszawie przy ulicy Traugutta w Warszawie.

Toyota Financial Services Corporation (TFSC), posiadająca filie w ponad 30 krajach na całym świecie, koncentruje się w swych działaniach na dostarczaniu produktów finansowych dopasowanych do potrzeb klientów Toyoty oraz sieci dilerskiej.

Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation.

Właścicielem 100% akcji Banku jest niemiecka spółka Toyota Kreditbank GmbH z siedzibą w Kolonii.

Toyota Leasing

Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. (TLP) rozpoczęła działalność w 2002 roku, a jej jedynym udziałowcem jest Toyota Bank. Oferta leasingowa skupia się na wspieraniu finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus w zakresie leasingu operacyjnego i finansowego oraz najmu długoterminowego.

Dane adresowe

Pełne imię i nazwisko: Toyota Bank Polska SA

Siedziba prawna: Warszawa, ul.Postępu 18B, 02-676

Kontakt

801 900 700, +48 22 488 5550